Áttekintés
Leírás
LP154W01-TLF2

LP154W01-TLF2 Alapinformációk
| panel típus | LP154W01-TLF2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154W01-TLF2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154W01 (TL)(F2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154W01-TLF2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 98 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Súly | 550/565g (Typ./Max.)w/o inverter |
| Felület | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| aktív terület | 331.2×207 mm (H×V) |
| előlap Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 6.5 (Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel; Face mounting holes (4 pcs) on up slugs |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP154W01-TLF2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.80/2.00 (Typ./Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP154W01-TLF2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 5.82W (Typ.) |
LP154W01-TLF2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 15K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 670/680/835V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/6.5/6.8mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1170/1400V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 4.42/4.73W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP154W01-TLF2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 360/420/480mA (Min./Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.4/1.6W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - MDF76LBRW-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
