Przegląd
Specyfikacja
LB070WV4-TD02

LB070WV4-TD02 Podstawowe informacje
| panel model | LB070WV4-TD02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV4-TD02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB070WV4 (TD)(02) |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LB070WV4-TD02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800×480(RGB) (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Horizontal Stripe |
| Gęstość pikseli | 134 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1893×0.0629 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1893×0.1887 mm (H×V) |
| Waga | 120/140g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 151.44×90.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 159.0×93.98 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 165×104.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 3.6±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Without |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB070WV4-TD02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.314; Wy:0.335 |
| Biały Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB070WV4-TD02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 1.83W (Typ.) |
| Czas Controller (T-CON) | Embedded T-CON |
LB070WV4-TD02 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 8S3P |
| Kształt lampy | 3 strings |
| lampa Napięcie | 25.83V (Typ.) |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 1.55±0.15W |
| Typ interfejsu | FPC |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB070WV4-TD02 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 80/100mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 0.27/0.33W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
