Přehled
Specifikace
LP156WF4-SPC1

LP156WF4-SPC1 Základní informace
| panel Model | LP156WF4-SPC1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP156WF4-SPC1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LP156WF4 (SP)(C1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LP156WF4-SPC1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 141 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 3.2 (Max.) mm |
| styl tvar | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LP156WF4-SPC1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| bílá Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| čitelný na slunci | N |
LP156WF4-SPC1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
LP156WF4-SPC1 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | Embedded (LED Driver) |
LP156WF4-SPC1 rozhraní signál
| signál Kategorie | eDP |
|---|---|
| Třída signál | eDP (2 Lanes) |
| Typ rozhraní | Connector |
