Přehled
Specifikace
LSC480HN02

LSC480HN02 Základní informace
| panel Model | LSC480HN02 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,48 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LSC480HN02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 65 °C |
LSC480HN02 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 46 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.183×0.549 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.549×0.549 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.90Kgs (Max.) |
| Povrch | Antiglare |
| aktivní plocha | 1054.08×592.92 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 1072.08×611.52 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.8 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LSC480HN02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | SVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| Barevný displej | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Doba odezvy | TBD |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| čitelný na slunci | N |
LSC480HN02 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
LSC480HN02 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
LSC480HN02 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | TBD |
