LT057AC47200

| panel Model | LT057AC47200 |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Mobile Display |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LT057AC47200 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 115.2×86.4 mm |
| Obrys | 144×104.6 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Doba odezvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/55/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ Lamp | WLED Embedded (LED Driver) |
| rozhraní signál | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy Toshiba Mobile Display LT057AC47200.
Toshiba Mobile Display LT057AC47200 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Toshiba Mobile Display LT057AC47200 pdf listu nebo podrobné specifikace Toshiba Mobile Display LT057AC47200 nebo jiných LCD Toshiba Mobile Display, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Toshiba Mobile Display distributora LT057AC47200 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Toshiba Mobile Display LT057AC47200 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Toshiba Mobile Display LT057AC47200 pdf listu nebo podrobné specifikace Toshiba Mobile Display LT057AC47200 nebo jiných LCD Toshiba Mobile Display, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Toshiba Mobile Display distributora LT057AC47200 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "LT057AC47200"
- Toshiba Mobile Display LT057AC47200
- LT057AC47200 list
- LT057AC47200 image
- LT057AC47200 cena
- distributor LT057AC47200

