LTN101NT05-A01

| panel Model | LTN101NT05-A01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN101NT05-A01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 222.72×125.28 mm |
| styl tvar | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | |
| Typ Lamp | WLED |
| rozhraní signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy SAMSUNG LTN101NT05-A01.
SAMSUNG LTN101NT05-A01 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro SAMSUNG LTN101NT05-A01 pdf listu nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN101NT05-A01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od SAMSUNG distributora LTN101NT05-A01 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
SAMSUNG LTN101NT05-A01 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro SAMSUNG LTN101NT05-A01 pdf listu nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN101NT05-A01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od SAMSUNG distributora LTN101NT05-A01 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "LTN101NT05-A01"
- SAMSUNG LTN101NT05-A01
- LTN101NT05-A01 list
- LTN101NT05-A01 image
- LTN101NT05-A01 cena
- distributor LTN101NT05-A01

