LTN125HL03-401

| panel Model | LTN125HL03-401 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN125HL03-401 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | PLS, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 276.48×155.52 mm |
| Obrys | 290.5×170.7×2.85 mm |
| styl tvar | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| rozhraní signál | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy SAMSUNG LTN125HL03-401.
SAMSUNG LTN125HL03-401 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro SAMSUNG LTN125HL03-401 pdf listu nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN125HL03-401 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od SAMSUNG distributora LTN125HL03-401 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
SAMSUNG LTN125HL03-401 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro SAMSUNG LTN125HL03-401 pdf listu nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN125HL03-401 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od SAMSUNG distributora LTN125HL03-401 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "LTN125HL03-401"
- SAMSUNG LTN125HL03-401
- LTN125HL03-401 list
- LTN125HL03-401 image
- LTN125HL03-401 cena
- distributor LTN125HL03-401

