M236H5-LA3

| panel Model | M236H5-LA3 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M236H5-LA3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 521.28×293.22 mm |
| Obrys | 544.8×320.5×13.7 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 0.8/2.6 (Typ.))(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 120Hz (60Hz Input) |
| Typ Lamp | 12S8P WLED Without Driver |
| rozhraní signál | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3.
CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 pdf listu nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od CHIMEI INNOLUX distributora M236H5-LA3 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 pdf listu nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od CHIMEI INNOLUX distributora M236H5-LA3 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "M236H5-LA3"
- CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3
- M236H5-LA3 list
- M236H5-LA3 image
- M236H5-LA3 cena
- distributor M236H5-LA3

