M240HVN03.0 CELL

| panel Model | M240HVN03.0 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M240HVN03.0 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | VA, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 531.36×298.89 mm |
| Obrys | 546.06×312.14 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | |
| Barvy | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| rozhraní signál | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy AUO M240HVN03.0 CELL.
AUO M240HVN03.0 CELL jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO M240HVN03.0 CELL pdf listu nebo podrobné specifikace AUO M240HVN03.0 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora M240HVN03.0 CELL na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
AUO M240HVN03.0 CELL jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO M240HVN03.0 CELL pdf listu nebo podrobné specifikace AUO M240HVN03.0 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora M240HVN03.0 CELL na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "M240HVN03.0 CELL"
- AUO M240HVN03.0 CELL
- M240HVN03.0 CELL list
- M240HVN03.0 CELL image
- M240HVN03.0 CELL cena
- distributor M240HVN03.0 CELL

