MV320HR-B31
| panel Model | MV320HR-B31 |
|---|---|
| panel Brand | No Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV320HR-B31 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ADSDS, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 698.4×392.85 mm |
| Obrys | 725×423 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | WLED Without Driver |
| rozhraní signál | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy No Brand MV320HR-B31.
No Brand MV320HR-B31 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro No Brand MV320HR-B31 pdf listu nebo podrobné specifikace No Brand MV320HR-B31 nebo jiných LCD No Brand, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od No Brand distributora MV320HR-B31 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
No Brand MV320HR-B31 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro No Brand MV320HR-B31 pdf listu nebo podrobné specifikace No Brand MV320HR-B31 nebo jiných LCD No Brand, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od No Brand distributora MV320HR-B31 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "MV320HR-B31"
- No Brand MV320HR-B31
- MV320HR-B31 list
- MV320HR-B31 image
- MV320HR-B31 cena
- distributor MV320HR-B31

