N068HSE-GB1

| panel Model | N068HSE-GB1 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.8 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N068HSE-GB1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 84.24×149.76 mm |
| Obrys | 90.01×163.14×3.9 mm |
| Povrch | Hard coating |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | WLED Without Driver |
| rozhraní signál | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/3.3V (Typ.)(VDDI/VCI) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy INNOLUX N068HSE-GB1.
INNOLUX N068HSE-GB1 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro INNOLUX N068HSE-GB1 pdf listu nebo podrobné specifikace INNOLUX N068HSE-GB1 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od INNOLUX distributora N068HSE-GB1 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
INNOLUX N068HSE-GB1 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro INNOLUX N068HSE-GB1 pdf listu nebo podrobné specifikace INNOLUX N068HSE-GB1 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od INNOLUX distributora N068HSE-GB1 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "N068HSE-GB1"
- INNOLUX N068HSE-GB1
- N068HSE-GB1 list
- N068HSE-GB1 image
- N068HSE-GB1 cena
- distributor N068HSE-GB1

