N133HSE-EB2

| panel Model | N133HSE-EB2 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N133HSE-EB2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AAS, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 293.76×165.24 mm |
| Obrys | 305.35×187.55×5.2 mm |
| styl tvar | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 8S5P WLED Without Driver |
| rozhraní signál | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2.
CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2 pdf listu nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od CHIMEI INNOLUX distributora N133HSE-EB2 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2 pdf listu nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od CHIMEI INNOLUX distributora N133HSE-EB2 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "N133HSE-EB2"
- CHIMEI INNOLUX N133HSE-EB2
- N133HSE-EB2 list
- N133HSE-EB2 image
- N133HSE-EB2 cena
- distributor N133HSE-EB2
