NL160120BM27-03A

| panel Model | NL160120BM27-03A |
|---|---|
| panel Brand | NEC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 1600×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| NL160120BM27-03A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 432×324 mm |
| Obrys | 457×350×25.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy | Grayscale (8-bit) |
| Doba odezvy | 17/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 6 pcs CCFL Without Driver |
| rozhraní signál | LVDS (2 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy NEC NL160120BM27-03A.
NEC NL160120BM27-03A jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro NEC NL160120BM27-03A pdf listu nebo podrobné specifikace NEC NL160120BM27-03A nebo jiných LCD NEC, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od NEC distributora NL160120BM27-03A na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
NEC NL160120BM27-03A jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro NEC NL160120BM27-03A pdf listu nebo podrobné specifikace NEC NL160120BM27-03A nebo jiných LCD NEC, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od NEC distributora NL160120BM27-03A na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "NL160120BM27-03A"
- NEC NL160120BM27-03A
- NL160120BM27-03A list
- NL160120BM27-03A image
- NL160120BM27-03A cena
- distributor NL160120BM27-03A
