Přehled
Specifikace
P236MWF1 R0

P236MWF1 R0 Základní informace
| panel Model | P236MWF1 R0 |
|---|---|
| panel Brand | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| P236MWF1 R0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
P236MWF1 R0 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 93 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0905×0.2715 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.2715×0.2715 mm (H×V) |
| Hmotnost | 690g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 521.28×293.22 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 534.48×306.42 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.83 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
P236MWF1 R0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 3.5/1.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 6 o'clock |
| propustnost | 5.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
P236MWF1 R0 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
P236MWF1 R0 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
P236MWF1 R0 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 0.85/1.02A (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 4.5W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | UJU - IS100-L30B-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
