Přehled
Specifikace
PA035NT2
PA035NT2 Základní informace
| panel Model | PA035NT2 |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PA035NT2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 60 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 70 °C |
| Poznámky | With Driving Board |
PA035NT2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 152 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.149×0.225 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 71.6×52.65 mm (H×V) |
| bezel Area | 73.65×54.65 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 83.7×68.6 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 16.4 (Max.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
PA035NT2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | Full color () |
| Doba odezvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.310; Wy:0.340 |
| bílá Variation | 1.43/1.54 (Typ./Max.)(9 points) |
| čitelný na slunci | N |
PA035NT2 elektronika Feature
| reverzní Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Celková spotřeba energie | 2.28/3.0W (Typ./Max.) |
PA035NT2 podsvícení System
| Typ Lamp | CCFL |
|---|---|
| Částka lampa | 1 pcs |
| Životnost lampy Time | 10K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 265/300V (Typ./Max.) |
| proud zdroje | 3.0±0.5mA |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | Embedded (Inverter) |
PA035NT2 rozhraní signál
| signál Kategorie | Analog |
|---|---|
| Třída signál | Composite Video |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.)(LCD+Backlight) |
| Vstupní proud pro panelech | 190/250mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| 3D zobrazení |
