Přehled
Specifikace
PD104SLB
PD104SLB Základní informace
| panel Model | PD104SLB |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PD104SLB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 70 °C |
PD104SLB Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 96 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Hmotnost | 475±20g |
| Povrch | Antiglare |
| aktivní plocha | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| bezel Area | 215.4×162.6 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 243×185.1 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 10.5±0.3 mm |
| Dírami Konzoly | Face mounting holes (2-Φ3.0, 2-R1.5, 1-Φ2.1, 2-R1.0) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
PD104SLB optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.330; Wy:0.370 |
| bílá Variation | 1.25/1.82 (Typ./Max.)(9 points) |
| čitelný na slunci | N |
PD104SLB elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
PD104SLB podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | CCFL |
| Částka lampa | 2 pcs |
| Tvar lampa | Straight |
| Životnost lampy Time | 50K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 475±55V |
| proud zdroje | 3.0/7.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Provozní frekvence | 20/50/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Uvedení do provozu Napětí | 810/1080/1125V (Min./Typ./Max.) |
| Žárovky Příkon | 5.88/6.65/7.42W (Min./Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
PD104SLB rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 190/380mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | HRS - DF19K-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
