Přehled
Specifikace
PM060WY2
PM060WY2 Základní informace
| panel Model | PM060WY2 |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PM060WY2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
PM060WY2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 155 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0555×0.1538 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.1665×0.1538 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Antiglare |
| aktivní plocha | 133.2×73.8 mm (H×V) |
| bezel Area | 136.4×76.7 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 145.5×87.8 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 5.4±0.3 mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
PM060WY2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| bílá Variation | 1.25/1.43 (Typ./max.)(9 points) |
| čitelný na slunci | N |
PM060WY2 elektronika Feature
| reverzní Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|
PM060WY2 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Částka lampa | 3S7P |
| Tvar lampa | Array |
| Typ rozhraní | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
PM060WY2 rozhraní signál
| signál Kategorie | TTL |
|---|---|
| Třída signál | TTL (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3/9.84/19.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Napětí pro reprodukci signálů | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | FPC |
| 3D zobrazení |
