Přehled
Specifikace
PW065XS2
PW065XS2 Základní informace
| panel Model | PW065XS2 |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 400×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PW065XS2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
PW065XS2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 400(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 71 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1195×0.339 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.3585×0.339 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 143.4×79.326 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
PW065XS2 optické vlastnosti
| čitelný na slunci | N |
|---|
