Přehled
Specifikace
PW090XUC
PW090XUC Základní informace
| panel Model | PW090XUC |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 640×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PW090XUC Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 80 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | Compatible with NTSC & PAL system |
PW090XUC Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 640(RGB)×220 |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 75 PPI |
| Poměr stran | 17:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1055×0.4785 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.3165×0.4785 mm (H×V) |
| Hmotnost | 72±7.0g |
| Povrch | Antiglare |
| aktivní plocha | 202.56×105.27 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 211.66×114.57 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.43±0.17 mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
PW090XUC optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | Full color () |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| propustnost | 9.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
PW090XUC elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Reálného času (T-CON) | Need external T-CON: PVI-1004D |
PW090XUC podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
PW090XUC rozhraní signál
| signál Kategorie | Analog |
|---|---|
| Třída signál | TFT Specific Analog RGB |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3/3.3/5.0/17.0/-6.0V (Typ.)(VCC1/VCC2/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panelech | 0.01/0.96/6.2/0.06/0.5mA (Typ.)(ICC1/ICC2/AIDD/IGH/IGL) |
| Spotřeba panel Power | 38.2/80.5mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | FPC |
| 3D zobrazení |
