T240XVN01.1 CELL

| panel Model | T240XVN01.1 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T240XVN01.1 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 531.72×298.94 mm |
| Obrys | 546.06×314.78 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 2000:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| rozhraní signál | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy AUO T240XVN01.1 CELL.
AUO T240XVN01.1 CELL jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO T240XVN01.1 CELL pdf listu nebo podrobné specifikace AUO T240XVN01.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora T240XVN01.1 CELL na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
AUO T240XVN01.1 CELL jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO T240XVN01.1 CELL pdf listu nebo podrobné specifikace AUO T240XVN01.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora T240XVN01.1 CELL na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "T240XVN01.1 CELL"
- AUO T240XVN01.1 CELL
- T240XVN01.1 CELL list
- T240XVN01.1 CELL image
- T240XVN01.1 CELL cena
- distributor T240XVN01.1 CELL

