TM240320B8NFWGWC

| panel Model | TM240320B8NFWGWC |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM240320B8NFWGWC Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 36.72×48.96 mm |
| Obrys | 42.72×60.26 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy | 65K/262K |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ Lamp | 1S4P WLED Without Driver |
| rozhraní signál | CPU , 37 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy TIANMA TM240320B8NFWGWC.
TIANMA TM240320B8NFWGWC jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro TIANMA TM240320B8NFWGWC pdf listu nebo podrobné specifikace TIANMA TM240320B8NFWGWC nebo jiných LCD TIANMA, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od TIANMA distributora TM240320B8NFWGWC na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
TIANMA TM240320B8NFWGWC jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro TIANMA TM240320B8NFWGWC pdf listu nebo podrobné specifikace TIANMA TM240320B8NFWGWC nebo jiných LCD TIANMA, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od TIANMA distributora TM240320B8NFWGWC na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "TM240320B8NFWGWC"
- TIANMA TM240320B8NFWGWC
- TM240320B8NFWGWC list
- TM240320B8NFWGWC image
- TM240320B8NFWGWC cena
- distributor TM240320B8NFWGWC

