TM240320QNFWUG8-3

| panel Model | TM240320QNFWUG8-3 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM240320QNFWUG8-3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 43.2×57.6 mm |
| Obrys | 50×69.2 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy | 262K , CIE1931 62% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 4 strings WLED Without Driver |
| rozhraní signál | CPU , 37 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy TIANMA TM240320QNFWUG8-3.
TIANMA TM240320QNFWUG8-3 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro TIANMA TM240320QNFWUG8-3 pdf listu nebo podrobné specifikace TIANMA TM240320QNFWUG8-3 nebo jiných LCD TIANMA, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od TIANMA distributora TM240320QNFWUG8-3 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
TIANMA TM240320QNFWUG8-3 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro TIANMA TM240320QNFWUG8-3 pdf listu nebo podrobné specifikace TIANMA TM240320QNFWUG8-3 nebo jiných LCD TIANMA, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od TIANMA distributora TM240320QNFWUG8-3 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "TM240320QNFWUG8-3"
- TIANMA TM240320QNFWUG8-3
- TM240320QNFWUG8-3 list
- TM240320QNFWUG8-3 image
- TM240320QNFWUG8-3 cena
- distributor TM240320QNFWUG8-3

