TV079X0B-NA0

| panel Model | TV079X0B-NA0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.9 inch, 768×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TV079X0B-NA0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 119.808×159.744 mm |
| Obrys | 123.808×170.05 mm |
| Povrch | Hard coating |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 55% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| rozhraní signál | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(VLOG/VSP/VSN) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy BOE TV079X0B-NA0.
BOE TV079X0B-NA0 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro BOE TV079X0B-NA0 pdf listu nebo podrobné specifikace BOE TV079X0B-NA0 nebo jiných LCD BOE, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od BOE distributora TV079X0B-NA0 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
BOE TV079X0B-NA0 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro BOE TV079X0B-NA0 pdf listu nebo podrobné specifikace BOE TV079X0B-NA0 nebo jiných LCD BOE, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od BOE distributora TV079X0B-NA0 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "TV079X0B-NA0"
- BOE TV079X0B-NA0
- TV079X0B-NA0 list
- TV079X0B-NA0 image
- TV079X0B-NA0 cena
- distributor TV079X0B-NA0

