Přehled
Specifikace
V400HJ2-PE1

V400HJ2-PE1 Základní informace
| panel Model | V400HJ2-PE1 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V400HJ2-PE1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
V400HJ2-PE1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 55 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.15375×0.46125 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.46125×0.46125 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.85Kgs (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 3.5%) |
| aktivní plocha | 885.6×498.15 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 905.3×516.9 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.83 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
V400HJ2-PE1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| čitelný na slunci | N |
V400HJ2-PE1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
V400HJ2-PE1 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
V400HJ2-PE1 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 0.36/0.42A (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 4.3/5.0W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | FCN - WF23-400-513C, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
