Přehled
Specifikace
V420HJ2-P01

V420HJ2-P01 Základní informace
| panel Model | V420HJ2-P01 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V420HJ2-P01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
V420HJ2-P01 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 53 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1596×0.4788 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.4788×0.4788 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.45±0.15Kgs (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%) |
| aktivní plocha | 919.296×517.104 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 931.296×529.654 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.32 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
V420HJ2-P01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| propustnost | 5.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
V420HJ2-P01 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
V420HJ2-P01 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
V420HJ2-P01 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 0.35/0.42A (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 4.2/4.96W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní Position | |
| rozhraní signál | FCN - WF23-402-5133, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
