VVX32H100G00

| panel Model | VVX32H100G00 |
|---|---|
| panel Brand | Panasonic |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| VVX32H100G00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 697.685×392.256 mm |
| Obrys | 760×450 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 1400:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 4 pcs CCFL Without Driver |
| rozhraní signál | Mini LVDS , 60 pins |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy Panasonic VVX32H100G00.
Panasonic VVX32H100G00 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Panasonic VVX32H100G00 pdf listu nebo podrobné specifikace Panasonic VVX32H100G00 nebo jiných LCD Panasonic, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Panasonic distributora VVX32H100G00 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Panasonic VVX32H100G00 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Panasonic VVX32H100G00 pdf listu nebo podrobné specifikace Panasonic VVX32H100G00 nebo jiných LCD Panasonic, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Panasonic distributora VVX32H100G00 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "VVX32H100G00"
- Panasonic VVX32H100G00
- VVX32H100G00 list
- VVX32H100G00 image
- VVX32H100G00 cena
- distributor VVX32H100G00

