ZJ070NA-01D

| panel Model | ZJ070NA-01D |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ZJ070NA-01D Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 153.6×90 mm |
| Obrys | 165.75×105.39×2.65 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 3S8P WLED Without Driver |
| rozhraní signál | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 1.85/11/20/-6.8V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D.
CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D pdf listu nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od CHIMEI INNOLUX distributora ZJ070NA-01D na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D pdf listu nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od CHIMEI INNOLUX distributora ZJ070NA-01D na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "ZJ070NA-01D"
- CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-01D
- ZJ070NA-01D list
- ZJ070NA-01D image
- ZJ070NA-01D cena
- distributor ZJ070NA-01D

