Áttekintés
Leírás
AM-320240LATNQW-T00H

AM-320240LATNQW-T00H Alapinformációk
| panel típus | AM-320240LATNQW-T00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240LATNQW-T00H Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
AM-320240LATNQW-T00H mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 115 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Felület | Hard coating (3H) |
| aktív terület | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| előlap Area | 73.7×55.3 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 77.8×66 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 4.3/5.8 (Typ./Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Embeded (4-wire Resistive) |
AM-320240LATNQW-T00H optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
AM-320240LATNQW-T00H Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
AM-320240LATNQW-T00H háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 3S2P |
| lámpa alakja | Array |
| lámpa feszültség | 9.6V (Typ.) |
| lámpa áram | 40mA (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | Embedded (LED Driver) |
AM-320240LATNQW-T00H Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 185mA (Typ.) |
| Feszültség kijelző Signals | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
