Áttekintés
Leírás
AM-320240NTMQW-W0H

AM-320240NTMQW-W0H Alapinformációk
| panel típus | AM-320240NTMQW-W0H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240NTMQW-W0H Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
| rezgés ellenállás | 2.9G (28.4 m/s²) |
AM-320240NTMQW-W0H mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 70 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.120×0.360 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Súly | TBD |
| aktív terület | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| előlap Area | 118.2×89.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 131×102.2 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 9.6/12.7 (Typ./Max.) mm |
| Holes & tartók | Rear mounting holes (4-Φ2.4) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
AM-320240NTMQW-W0H optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 65K/262K () |
| színskála | 61% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.312; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.25 (Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
AM-320240NTMQW-W0H Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
AM-320240NTMQW-W0H háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 3S7P |
| lámpa alakja | Array |
| lámpa feszültség | 9.6±1.2V |
| lámpa áram | 126/140mA (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
AM-320240NTMQW-W0H Jelző interfész
| jel Kategória | CPU |
|---|---|
| Jelosztály | 6/8/9/16/18-bit 6800/8080 |
| Bemeneti feszültség panelba | 5.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 150mA (Typ.) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
