AM-800600K7TMQW-A1H

| panel típus | AM-800600K7TMQW-A1H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600K7TMQW-A1H Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 211.2×158.4 mm |
| Vázlat | 236×176.9×9 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 6S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Jelző interfész | TTL (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H.
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H vagy más AMPIRE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H vagy más AMPIRE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "AM-800600K7TMQW-A1H"
- AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H
- AM-800600K7TMQW-A1H adatlap
- AM-800600K7TMQW-A1H kép
- AM-800600K7TMQW-A1H ár
- AM-800600K7TMQW-A1H forgalmazó

