Áttekintés
Leírás
AP030NUWC01

AP030NUWC01 Alapinformációk
| panel típus | AP030NUWC01 |
|---|---|
| panel Brand | TPO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 960×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AP030NUWC01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
AP030NUWC01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 960×480 |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Delta |
| képpontsürüségü | 195 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0625×0.09375 mm (H×V) |
| aktív terület | 60×45 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 68.68×48.8 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
AP030NUWC01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| napfényben is olvasható | N |
AP030NUWC01 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| meghajtó IC | Suggest L3K1-01 |
AP030NUWC01 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
