AT070TN92

| panel típus | AT070TN92 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AT070TN92 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 154.08×85.92 mm |
| Vázlat | 164.9×100×6 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 3S9P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó INNOLUX AT070TN92.
INNOLUX AT070TN92 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A INNOLUX AT070TN92 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a INNOLUX AT070TN92 vagy más INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot INNOLUX AT070TN92 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
INNOLUX AT070TN92 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A INNOLUX AT070TN92 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a INNOLUX AT070TN92 vagy más INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot INNOLUX AT070TN92 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "AT070TN92"
- INNOLUX AT070TN92
- AT070TN92 adatlap
- AT070TN92 kép
- AT070TN92 ár
- AT070TN92 forgalmazó
