Áttekintés
Leírás
AT070TNA2

AT070TNA2 Alapinformációk
| panel típus | AT070TNA2 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AT070TNA2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 70 °C |
AT070TNA2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 169 PPI |
| Képarány | 17:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Súly | 127g (Typ.) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 153.6×90 mm (H×V) |
| előlap Area | 156.2×92.6 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 165.75×105.39 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 3.4±0.3 mm |
| Holes & tartók | Without |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
AT070TNA2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Válaszidő | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| fehér változat | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
AT070TNA2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 1.65W (Typ.) |
AT070TNA2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 3S6P |
| lámpa alakja | Array |
| Lámpa üzemidő | 20K(Typ.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 9.3/10.2V (Typ./Max.) |
| lámpa áram | 120/130mA (Typ./Max.) |
| Lámpák Fogyasztás | 1.20W (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
AT070TNA2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3/11/20/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Áramfelvétel panelba | 50/25/0.2/0.2mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Panel Fogyasztás | 450mW (Typ.) |
| Feszültség kijelző Signals | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
