B101EVN02.0 CELL

| panel típus | B101EVN02.0 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| B101EVN02.0 CELL Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 216.96×135.6 mm |
| Vázlat | 225.21×145.3 mm |
| Felület | Hard coating (3H), Reflection 1.5% (Max.) |
| kontraszt arány | 1300:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | |
| Frekvencia | 60Hz |
| Jelző interfész | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO B101EVN02.0 CELL.
AUO B101EVN02.0 CELL új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B101EVN02.0 CELL pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B101EVN02.0 CELL vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B101EVN02.0 CELL a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO B101EVN02.0 CELL új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B101EVN02.0 CELL pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B101EVN02.0 CELL vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B101EVN02.0 CELL a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "B101EVN02.0 CELL"
- AUO B101EVN02.0 CELL
- B101EVN02.0 CELL adatlap
- B101EVN02.0 CELL kép
- B101EVN02.0 CELL ár
- B101EVN02.0 CELL forgalmazó

