B116XAN01.0

| panel típus | B116XAN01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| B116XAN01.0 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 256.125×144 mm |
| Vázlat | 267.17×157.31×4.74 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 800:1 (Min.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 8S6P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | MIPI (4 data lanes) , 45 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO B116XAN01.0.
AUO B116XAN01.0 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B116XAN01.0 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B116XAN01.0 vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B116XAN01.0 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO B116XAN01.0 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B116XAN01.0 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B116XAN01.0 vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B116XAN01.0 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "B116XAN01.0"
- AUO B116XAN01.0
- B116XAN01.0 adatlap
- B116XAN01.0 kép
- B116XAN01.0 ár
- B116XAN01.0 forgalmazó
