BT022QVMQ603-D001

| panel típus | BT022QVMQ603-D001 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| BT022QVMQ603-D001 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 33.84×45.12 mm |
| Vázlat | 36.84×51.92 mm |
| Felület | With Polarizer |
| kontraszt arány | 350:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 20/50/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 100Hz |
| Bemeneti feszültség | 1.8/2.9V (Typ.)(VDD3/VCI) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó BOE BT022QVMQ603-D001.
BOE BT022QVMQ603-D001 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE BT022QVMQ603-D001 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE BT022QVMQ603-D001 vagy más BOE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE BT022QVMQ603-D001 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
BOE BT022QVMQ603-D001 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE BT022QVMQ603-D001 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE BT022QVMQ603-D001 vagy más BOE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE BT022QVMQ603-D001 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "BT022QVMQ603-D001"
- BOE BT022QVMQ603-D001
- BT022QVMQ603-D001 adatlap
- BT022QVMQ603-D001 kép
- BT022QVMQ603-D001 ár
- BT022QVMQ603-D001 forgalmazó

