BT031QVQ-N80

| panel típus | BT031QVQ-N80 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.1 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| BT031QVQ-N80 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 47.88×63.84 mm |
| Vázlat | 452×358.7 mm |
| Felület | Without Polarizer |
| kontraszt arány | 350:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó BOE BT031QVQ-N80.
BOE BT031QVQ-N80 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE BT031QVQ-N80 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE BT031QVQ-N80 vagy más BOE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE BT031QVQ-N80 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
BOE BT031QVQ-N80 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE BT031QVQ-N80 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE BT031QVQ-N80 vagy más BOE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE BT031QVQ-N80 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "BT031QVQ-N80"
- BOE BT031QVQ-N80
- BT031QVQ-N80 adatlap
- BT031QVQ-N80 kép
- BT031QVQ-N80 ár
- BT031QVQ-N80 forgalmazó

