Áttekintés
Leírás
CLAA215FS04

CLAA215FS04 Alapinformációk
| panel típus | CLAA215FS04 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FS04 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Megjegyzések | Shutter 3D |
CLAA215FS04 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 102 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.24825×0.24825 mm (H×V) |
| aktív terület | 476.64×268.11 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
CLAA215FS04 optikai jellemzők
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontraszt arány | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| 3D megjelenítés | |
| napfényben is olvasható | N |
CLAA215FS04 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|
