EK070TN92T
| panel típus | EK070TN92T |
|---|---|
| panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| EK070TN92T Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 154.08×85.92 mm |
| Vázlat | 164.9×100 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 3S5P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó No Brand EK070TN92T.
No Brand EK070TN92T új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A No Brand EK070TN92T pdf adatlap vagy részletes előírásokat a No Brand EK070TN92T vagy más No Brand LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot No Brand EK070TN92T a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
No Brand EK070TN92T új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A No Brand EK070TN92T pdf adatlap vagy részletes előírásokat a No Brand EK070TN92T vagy más No Brand LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot No Brand EK070TN92T a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "EK070TN92T"
- No Brand EK070TN92T
- EK070TN92T adatlap
- EK070TN92T kép
- EK070TN92T ár
- EK070TN92T forgalmazó

