EK070WQ01
| panel típus | EK070WQ01 |
|---|---|
| panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| EK070WQ01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 154.08×86.58 mm |
| Vázlat | 165.5×100 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 250:1 (Typ.) |
| Szinek | Full color |
| Válaszidő | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| lámpa típusa | 2S4P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Bemeneti feszültség | (3.3/5.0)/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó No Brand EK070WQ01.
No Brand EK070WQ01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A No Brand EK070WQ01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a No Brand EK070WQ01 vagy más No Brand LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot No Brand EK070WQ01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
No Brand EK070WQ01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A No Brand EK070WQ01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a No Brand EK070WQ01 vagy más No Brand LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot No Brand EK070WQ01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "EK070WQ01"
- No Brand EK070WQ01
- EK070WQ01 adatlap
- EK070WQ01 kép
- EK070WQ01 ár
- EK070WQ01 forgalmazó

