EL320.256-FD7

| panel típus | EL320.256-FD7 |
|---|---|
| panel Brand | Lumineq |
| Descrition | EL ,4.8 inch, 320×256 |
| panel típusa | EL |
| EL320.256-FD7 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| aktív terület | 95.9×76.7 mm |
| Vázlat | 130×110 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 35 : 1 (Typ.) |
| Szinek | Mono(Yellow) (1-bit) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 120Hz |
| Bemeneti feszültség | 5/(10.8~30)V (Typ.)(VCC1/VCC2) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó Lumineq EL320.256-FD7.
Lumineq EL320.256-FD7 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A Lumineq EL320.256-FD7 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a Lumineq EL320.256-FD7 vagy más Lumineq LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot Lumineq EL320.256-FD7 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Lumineq EL320.256-FD7 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A Lumineq EL320.256-FD7 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a Lumineq EL320.256-FD7 vagy más Lumineq LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot Lumineq EL320.256-FD7 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "EL320.256-FD7"
- Lumineq EL320.256-FD7
- EL320.256-FD7 adatlap
- EL320.256-FD7 kép
- EL320.256-FD7 ár
- EL320.256-FD7 forgalmazó
