Áttekintés
Leírás
F02419-03U

F02419-03U Alapinformációk
| panel típus | F02419-03U |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| F02419-03U Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
F02419-03U mechanikai jellemzők
| képpontos | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 166 PPI |
| Képarány | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Súly | 142±14.2g |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 40.32×56.26 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.0 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
F02419-03U optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 12 o'clock |
| transzmisszivitást | 4.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
F02419-03U Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest ILI9338, HX8347-D |
|---|
F02419-03U háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
