Áttekintés
Leírás
FG0700GCDSSWBGL1

FG0700GCDSSWBGL1 Alapinformációk
| panel típus | FG0700GCDSSWBGL1 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| FG0700GCDSSWBGL1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
FG0700GCDSSWBGL1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 133 PPI |
| Képarány | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Súly | 205g (Typ.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| előlap Area | 154.4×93.44 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 169.8×106 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 10.33 (Typ.) mm |
| Holes & tartók | Without |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
FG0700GCDSSWBGL1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| színskála | 46% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.302; Wy:0.339 |
| fehér változat | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | Y |
FG0700GCDSSWBGL1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Idő Controller (T-CON) | Embedded T-CON |
FG0700GCDSSWBGL1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 4S2P |
| lámpa alakja | Array |
| Lámpa üzemidő | 30K(Typ.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 26.8V (Typ.) |
| lámpa áram | 150mA (Typ.) |
| interfész típusa | FPC |
| Lámpa vezető testület | No |
FG0700GCDSSWBGL1 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3/3.3/12/18.3/-6V (Typ.)(VCC/VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Áramfelvétel panelba | 25//0.05/25/0.2/0.2mA (Typ.)(ICC/IDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Feszültség kijelző Signals | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
