FLC43XWC8V-06A

| panel típus | FLC43XWC8V-06A |
|---|---|
| panel Brand | Fujitsu |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| FLC43XWC8V-06A Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | P-MVA, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 369.6×221.76 mm |
| Vázlat | 413.8×259×16 mm |
| Felület | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 600:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Válaszidő | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Bemeneti feszültség | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó Fujitsu FLC43XWC8V-06A.
Fujitsu FLC43XWC8V-06A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A Fujitsu FLC43XWC8V-06A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a Fujitsu FLC43XWC8V-06A vagy más Fujitsu LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot Fujitsu FLC43XWC8V-06A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Fujitsu FLC43XWC8V-06A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A Fujitsu FLC43XWC8V-06A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a Fujitsu FLC43XWC8V-06A vagy más Fujitsu LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot Fujitsu FLC43XWC8V-06A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "FLC43XWC8V-06A"
- Fujitsu FLC43XWC8V-06A
- FLC43XWC8V-06A adatlap
- FLC43XWC8V-06A kép
- FLC43XWC8V-06A ár
- FLC43XWC8V-06A forgalmazó

