G104X1-L01

| panel típus | G104X1-L01 |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| G104X1-L01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 210.432×157.824 mm |
| Vázlat | 225.5×176.3×10.67 mm |
| Felület | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 1200:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 57% |
| Válaszidő | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó CMO G104X1-L01.
CMO G104X1-L01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CMO G104X1-L01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CMO G104X1-L01 vagy más CMO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CMO G104X1-L01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
CMO G104X1-L01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CMO G104X1-L01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CMO G104X1-L01 vagy más CMO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CMO G104X1-L01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "G104X1-L01"
- CMO G104X1-L01
- G104X1-L01 adatlap
- G104X1-L01 kép
- G104X1-L01 ár
- G104X1-L01 forgalmazó
