H402VVN01.4

| panel típus | H402VVN01.4 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×854 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| H402VVN01.4 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | VA, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 50.04×89.0295 mm |
| Vázlat | 53.04×95.98×0.655 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 600:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 20/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| meghajtó IC | Built-in RM68120 |
| Bemeneti feszültség | 1.8/2.8V (Typ.)(VCI/VDDI) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO H402VVN01.4.
AUO H402VVN01.4 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO H402VVN01.4 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO H402VVN01.4 vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO H402VVN01.4 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO H402VVN01.4 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO H402VVN01.4 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO H402VVN01.4 vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO H402VVN01.4 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "H402VVN01.4"
- AUO H402VVN01.4
- H402VVN01.4 adatlap
- H402VVN01.4 kép
- H402VVN01.4 ár
- H402VVN01.4 forgalmazó

