HN116WX1-102

| panel típus | HN116WX1-102 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HN116WX1-102 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 256.125×144 mm |
| Vázlat | 269×177.71×3 mm |
| alakja stílus | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Felület | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 800:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Látószög | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Jelző interfész | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó BOE HN116WX1-102.
BOE HN116WX1-102 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE HN116WX1-102 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE HN116WX1-102 vagy más BOE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE HN116WX1-102 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
BOE HN116WX1-102 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE HN116WX1-102 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE HN116WX1-102 vagy más BOE LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE HN116WX1-102 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HN116WX1-102"
- BOE HN116WX1-102
- HN116WX1-102 adatlap
- HN116WX1-102 kép
- HN116WX1-102 ár
- HN116WX1-102 forgalmazó

