Áttekintés
Leírás
HSD035F7N1-D02

HSD035F7N1-D02 Alapinformációk
| panel típus | HSD035F7N1-D02 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD035F7N1-D02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
HSD035F7N1-D02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 166 PPI |
| Képarány | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 48.96×73.44 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 52.96×81.34 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.8 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
HSD035F7N1-D02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 60% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 12 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.303; Wy:0.325 |
| transzmisszivitást | 14.59% (Typ.)(without Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
HSD035F7N1-D02 Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest FT1511, HX8357-B, HX8357-C, ILI9481, ILI9486, R61581 |
|---|
HSD035F7N1-D02 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
