HSD045F8W1-A02

| panel típus | HSD045F8W1-A02 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×854 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD045F8W1-A02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 55.44×98.637 mm |
| Vázlat | 58.44×106.337×0.8 mm |
| Felület | Without Polarizer |
| kontraszt arány | 800:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Válaszidő | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| meghajtó IC | COG Suggest ILI9806, NT35510S, OTM8009A, RM68171, RM68180, ST7701 |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD045F8W1-A02.
HannStar HSD045F8W1-A02 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD045F8W1-A02 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD045F8W1-A02 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD045F8W1-A02 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD045F8W1-A02 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD045F8W1-A02 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD045F8W1-A02 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD045F8W1-A02 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD045F8W1-A02"
- HannStar HSD045F8W1-A02
- HSD045F8W1-A02 adatlap
- HSD045F8W1-A02 kép
- HSD045F8W1-A02 ár
- HSD045F8W1-A02 forgalmazó

