HSD084ISN1-B00

| panel típus | HSD084ISN1-B00 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD084ISN1-B00 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 170.4×127.8 mm |
| Vázlat | 189.75×149.4 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 600:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 63% |
| Válaszidő | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| lámpa típusa | 3S11P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/10/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD084ISN1-B00.
HannStar HSD084ISN1-B00 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD084ISN1-B00 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD084ISN1-B00 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD084ISN1-B00 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD084ISN1-B00 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD084ISN1-B00 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD084ISN1-B00 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD084ISN1-B00 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD084ISN1-B00"
- HannStar HSD084ISN1-B00
- HSD084ISN1-B00 adatlap
- HSD084ISN1-B00 kép
- HSD084ISN1-B00 ár
- HSD084ISN1-B00 forgalmazó

